Prowadzenie biznesu niejednokrotnie stawia przed przedsiębiorcą wiele trudnych zadań. Często dotyczą one prawa, a wtedy wiedza danego człowieka może nie wystarczyć, dlatego dobrze jest skorzystać z profesjonalnej pomocy, którą jest obsługa prawna spółek i firm świadczona przez naszą kancelarię. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, jednak pomagamy też klientom z innych lokalizacji.

Co prawda nie istnieje definicja mówiąca o tym, na czym dokładnie polega obsługa prawna firm i spółek, jednak można to określić jako stałe świadczenie usług prawnych w ramach współpracy z klientem. Dzięki temu dany podmiot zawsze może liczyć na pomoc, kiedy zachodzi taka potrzeba. Nasza kancelaria posiada spore doświadczenie w tym zakresie, dlatego zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. W każdym przypadku stawiamy na indywidualne traktowanie i pełną wyrozumiałość, niezależnie od charakteru sprawy.

Obsługa prawna spółek Kraków

Obsługa prawna polega na udzielaniu rzeczowych porad, opiniowaniu umów itd., co pozwala firmie zwiększać swoją świadomość prawną. Dochodzi do tego przygotowywanie regulaminów i innych dokumentów. Naszym zadaniem jest też informowanie klientów o zmieniającym się prawie. Możemy się zająć reprezentowaniem współpracującego z nami podmiotu przed sądami i organami administracji publicznej, organami egzekucyjnymi. Posiadamy doświadczenie w zakładaniu i rejestrowaniu spółek, obsłudze prawnej spółek na etapie funkcjonowania oraz likwidacji.

Nierzadko zdarza się, że klienci danej firmy zalegają z opłatami, dlatego prowadzimy także sprawy windykacyjne, by współpracujący z nami podmiot mógł zawsze i w sposób skuteczny dochodzić swoich praw.

Obsługa prawna firm Kraków

Nasza kancelaria składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy od lat zajmują się obsługą prawną firm i spółek w Krakowie. Zależnie od wymagań klienta obsługą prawną może zająć się jeden bądź więcej fachowców. Na przestrzeni lat udało nam się współpracować z wieloma podmiotami, co nierzadko przekłada się na skuteczność obecnie prowadzonych przez nas spraw.

Wiemy, że prawo bywa zawiłe, dlatego nie tylko rozwiązujemy powierzone nam sprawy, ale też tłumaczymy zagadnienia z nią związane. Często podczas rozmów z klientami rezygnujemy z zawiłego żargonu prawniczego.

Cennik omawianej współpracy zawsze jest dobierany indywidualnie, dlatego w ramach wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę elektroniczną. Odpowiemy także na pytania, jeżeli coś dla klienta jest niejasne. Można do nas dzwonić o każdej porze dnia, także w święta.

Skontaktuj się z nami!