Zazwyczaj w przypadku bycia poszkodowanym w wypadku można ubiegać się o odszkodowanie. Często jednak stan zdrowia, ewentualna trauma i zwyczajny brak sił sprawiają, że człowiek samodzielnie nie ma chęci do ubiegania się o swoje prawa. Z tego powodu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy! Nasza kancelaria w Krakowie prowadziła już wiele spraw o odszkodowanie, dlatego serdecznie zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.

Czasami problemy związane z otrzymaniem odszkodowania nie dotyczą wyłącznie jego uzyskania. Zdarza się, że towarzystwa ubezpieczeniowe starają się zminimalizować wypłacaną kwotę, która może być nieadekwatna do poniesionej przez danego człowieka szkody. Naszym celem jest więc również zadbanie o uzyskanie jak najkorzystniejszego świadczenia.

Odszkodowania Kraków

Doskonale wiemy, że uszczerbek na zdrowiu lub trauma to zdarzenia niełatwe i stanowią spore obciążenie dla człowieka. Z tego powodu zapewniamy, że działamy z najwyższą dozą wyrozumiałości, a każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, zawsze mając na celu jego dobro.

Możemy pomóc na każdym etapie postępowania związanego z uzyskaniem odszkodowania. Chodzi więc o zgłoszenie szkody, załatwianie koniecznych formalności z towarzystwem ubezpieczeniowym, a także ewentualne reprezentowanie klienta w sądzie. Oczywiście, postępowanie sądowe nie zawsze musi mieć miejsce. Dochodzi do niego, kiedy ubezpieczyciel nie chce wypłacić świadczeń lub zaniża ich wysokość.

Wysokość odszkodowania jest zależna od wielu czynników. Nasza kancelaria w Krakowie gromadząc informacje na temat sprawy, zbiera np. paragony za leki, faktury za wizyty u lekarza. Warto także posiadać lekarskie orzeczenie o stopniu uszczerbku na zdrowiu. Dowody te są konieczne w przypadku, jeżeli sprawa trafia na drogę sądową.

Odszkodowania Kraków – nasza oferta

Nasza kancelaria w Krakowie może pomóc na przykład w przypadku uzyskania odszkodowania za udział w wypadku komunikacyjnym, za błąd medyczny, za śmierć osoby najbliższej czy za wypadek w pracy. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by pomóc przychodzącym do nas klientom.

Dobre wsparcie w uzyskaniu odszkodowania pozwala uporać się ze zbędnym stresem i oszczędzić czas. Ceny usług naszej kancelarii są zawsze ustalane indywidualnie, co jest związane z różnorodną specyfiką spraw, nakładem pracy itd.

Jeżeli pojawiają się jakieś pytania lub coś jest dla Państwa niejasne, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Postaramy się udzielić odpowiedzi lub umówimy spotkanie.

Skontaktuj się z nami!