Prowadzenie działalności gospodarczej jest niełatwym zadaniem i musi zawsze być zgodne z wieloma normami prawnymi regulującymi jej działanie. Te są określane jako prawo gospodarcze. Zawiłość polskiego prawa oraz różne inne sytuacje mogą powodować konieczność skorzystania z profesjonalnej pomocy. Nasza kancelaria oferuje obsługę podmiotów w zakresie tej dziedziny prawa. Działamy głównie na terenie Krakowa, jednak współpracujemy też z klientami z innych lokalizacji.

Prawo gospodarcze Kraków

Prawo gospodarcze dzieli się na prawo gospodarcze prywatne (regulujące stosunki prawne i majątkowe między podmiotami prywatnymi), a także prawo gospodarcze publiczne (określające wpływ państwa na gospodarkę itd.). Każdy przedsiębiorca wie, że każdego roku pojawiają się nowe przepisy, które są konieczne do spełnienia, dlatego nierzadko trudnym zadaniem jest spełnienie wszystkich obowiązków. Z tego powodu współpraca z naszą kancelarią może pozwolić klientowi zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.

Zakres naszych usług w tym temacie jest niemały. Często pomagamy klientom w ramach rejestracji w CEIDG, dochodzenia roszczeń z czynów niedozwolonych i umów przeciwko innym podmiotom, ogłaszania upadłości firm, ale też windykacji należności. Nasi specjaliści zajmą się sprawami dotyczącymi odszkodowań związanych ze szkodami majątkowymi i niemajątkowymi. Specjalizujemy się w zakresie sporządzania umów (na przykład dotyczących najmu, sprzedaży, użyczenia, leasingu).

Prawo gospodarcze Kraków – jak działamy?

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i w sposób wyrozumiały. Wiemy, że prawo jest zawiłe i nierzadko trudno jest być na bieżąco. Z tego powodu nie tylko pomagamy w aktualnych sprawach, ale też staramy się zwiększać świadomość prawną odbiorów naszych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół składa się z fachowców wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach prawa, nie tylko gospodarczego. To ważne, ponieważ niektóre sprawy mogą korelować z innymi gałęziami prawa, a konsultacje między naszymi specjalistami pozwolą szybko znaleźć skuteczne rozwiązanie.

Jeżeli potrzebna jest Państwu pomoc w zakresie prawa gospodarczego, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią w Krakowie. Chętnie odpowiemy na pytania i umówimy spotkanie z prawnikiem, by ten mógł lepiej poznać sprawę. Oferujemy też stałą współpracę. Zawsze staramy się realizować usługi w sposób szybki. Ceny są ustalane indywidualnie, zależnie od skomplikowania sprawy i nakładów pracy.

Skontaktuj się z nami!